Witamy na stronie 8 Piotrkowskiej Drużyny Harcerskiej  "TROP"
 Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę przyjdź na naszą zbiórkę!
 Spotykamy się w każdy piątek w godz. 17.00-18.30
                w Ośrodku Szkolno Wychowawczym przy ul. 3-go Maja 28/34
Do zobaczenia na zbiórce!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /8piotrkow/templates/8piotrkow_1_1/functions.php on line 197

W miniony wtorek (2 maja) nasza drużyna jako jedyna z Piotrkowa Trybunalskiego wzięła udział w akcji związanej z Świętem Flagi RP. Blisko 30 harcerzy z naszej drużyny, wyszło w ten dzień na ulice naszego miasta i w kilkuosobowych grupach z uśmiechem na twarzy rozdawaliśmy biało-czerwone flagi (w formie naklejek) mieszkańcom miasta. Po kilku godzinach wędrówki po mieście, spotkaliśmy się wszyscy na dworcu, gdzie wspólnie z mieszkańcami wykonaliśmy sobie zdjęcie na tle charakterystycznego punktu w naszym Piotrkowie-Wieży Ciśnień. Tego dnia rozdaliśmy PRZESZŁO 1500 NAKLEJEK! Cała akcja miała na celu, pokazać polakom za pośrednictwem harcerzy, jak ważnym dniem jest 2 maja. Podczas rozdawania biało-czerwonych naklejek, przypominaliśmy mieszkańcom czym spowodowana jest akcja i dlaczego warto wywieszać polskie flagi (nie tylko od święta).

flaga8 flaga7 
flaga2  flaga5
flaga1 flaga7
  flaga3